JEDNOSTKI KASETONOWE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Klimatyzatory kasetonowe

W nowych obiektach komercyjnych najczęściej spotykamy się z klimatyzacją kanałową oraz klimatyzatorami kasetonowymi, które są przeznaczone do zabudowy sufitowej jak np.: Rotenso Tenji. Ekonomiczne i wydajne klimatyzatory kasetonowe o szerokim kącie nawiewu sprawdzają się doskonale do chłodzenia i ogrzewania dużych powierzchni handlowych, usługowych, biurowych, w szczególności przestrzeni typu open space, a także hal magazynowych, czy sal konferencyjnych.

Kolorowe panele Tenji

Zaletą klimatyzatora kasetonowego Tenji jest możliwość dyskretnej zabudowy. W suficie widoczny jest tylko estetyczny panel najczęściej biały, rzadziej czarny, ale kolor panelu klimatyzatora może zostać dopasowany do kolorystyki dominującej w projekcie wnętrza. Jednostki kasetowe Tenji w ofercie Rotenso posiadają możliwości lakierowana na dowolny kolor z palety RAL.

Rotenso Tenji 360

Klimatyzator kasetonowy Rotenso Tenji 360  jest dostępny w dwóch wymiarach i dziewięciu mocach (od 5,6 kW do 16 kW). Urządzenie jest przeznaczone do pracy całorocznej (chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń). Nawiew 360°, zaawansowane funkcje starowania oraz możliwość dyskretnego montażu, to zalety popularnego klimatyzatora kasetonowego. Efektywność i komfort osób przebywających w pomieszczeniu to zasługa nawiewu obwodowego (360°), który  kieruje uwalniane strumienie powietrza aż czterema żaluzjami i dodatkowo półokrągłymi otworami w kierunku sufitu, skąd powietrze opada delikatnie w dół pomieszczenia. Możliwość niezależnego sterowania każdą z czterech żaluzji pozwala optymalnie dostosować przepływ powietrza do potrzeb wynikających z rozkładu stref w pomieszczeniu oraz aktywności przebywających w nim osób.  Z uwagi na bogaty typoszereg oraz moc pojedynczego urządzenia nawet do 16 kW klimatyzator ten jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń o dużej kubaturze, takich jak np.: powierzchnie handlowe, sale konferencyjne lub bankietowe.

Rotenso TENJI CC

To ekonomiczny i kompaktowy klimatyzator kasetonowy, z wbudowanym zaworem EXV oraz pompką skroplin, przeznaczony dla wszystkich systemów klimatyzacji RVF / VRF Rotenso. 4-stronny nawiew zapewnia optymalne rozprowadzenie powietrza w całym pomieszczeniu. Kompaktowa konstrukcja i panel maskujący pozwalają na montaż urządzenia w każdej przestrzeni zabudowy sufitowej. Zaletą klimatyzatora jest cicha praca i niskie zużycie energii elektrycznej. TENJI CC ma możliwość integracji z zaawansowanymi systemami sterowania. Standardowo urządzenia występują w kolorystyce białej i czarnej ale na życzenie istnieje możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

Rotenso TENJI 2W

Klimatyzator kasetonowy z 2-stronnym nawiewem zapewnia idealne rozprowadzenie powietrza w dwóch przeciwnych kierunkach. TENJI 2W wyróżnia się energooszczędnością oraz niskim poziomem hałasu. Urządzenie pozwala na integrację z dowolnymi systemami sterowania systemami klimatyzacji RVF / VRF Rotenso. Unikatowa konstrukcja umożliwia bezproblemowy oraz dyskretny montaż w każdej zabudowie sufitowej, w szczególności w wąskich i długich pomieszczeniach takich jak np. korytarze, poczekalnie, szpitale. Tenji to jednostka z wbudowanym zaworem EXV oraz pompką skroplin.

Jednostka kasetonowa 1-stronna TENJI 1W

To klimatyzator kasetonowy stworzony do zabudowy sufitowej, w pomieszczeniach o określonych wymaganiach. Konstrukcja klimatyzatora zapewnia wydajne rozprowadzenie powietrza w wąskich przestrzeniach. Zaletą jest szybki i komfortowy montaż. Tenji 1W posiada wbudowany zawór EXV oraz pompkę skroplin.

Zapytaj o produkt